Działamy

Dzień Dzieciaka

Stacja demontażu „Złomuj grata” organizuje wydarzenie z okazji Dnia Dziecka, które ma na celu zapewnienie radości i uśmiechu najmłodszym mieszkańcom. W ramach tego wydarzenia planowane są różnorodne atrakcje, zabawy, konkursy z nagrodami oraz słodkie niespodzianki.

Zobacz więcej »

Strażacy

Nasza firma regularnie współpracuje ze strażą pożarną, organizując pokazy sprawności, które pozwalają strażakom na doskonalenie umiejętności oraz prezentację swoich działań.

Zobacz więcej »

Festyny Charytatywne

Stacja demontażu pojazdów ‘Złomuj grata” organizuje festyny charytatywne, które mają na celu zbieranie funduszy na cel charytatywne. Tworzymy wyjątkowe wydarzenie, które pozwalają ludziom dobrze się bawić, jednocześnie wspierając szczytny cel.

Zobacz więcej »

Antidotum Air Show Leszno

Antidotum Air Show Leszno to niezwykłe, niebiańskie widowisko, na firmamencie będzie można podziwiać popisy lotnicze solistów i grup pokazowych, samoloty odrzutowe i śmigłowce polskich i zagranicznych sił powietrznych.

Zobacz więcej »

Tortura Leszno

Tortura Leszno to unikalna i ekscytująca impreza sportowo-rekreacyjna, która gwarantuje uczestnikom prawdziwe doznanie pełne zabawy, integracji, rywalizacji i niepowtarzalnej atmosfery.

Zobacz więcej »

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!