Dzień Dzieciaka w Zlomujgrata – 2 Edition. Świętuj razem z nami 🎉

dzień dziecka

Zaskocz swoje dziecko i uczcij z nami ten wyjątkowy dzień. Dzień Dzieciaka ze Zlomujgrata.pl to wydarzenie, które przekracza granice zwykłej zabawy. Chcemy, aby ten czas był dla Ciebie i Twoich pociech niezapomnianym przeżyciem pełnym radości i uśmiechów. Zapraszamy! 

Dzień Dziecka – dlaczego jest dla nas ważny? 😍 

Jako firma Zlomujgrata.pl, aktywnie włączamy się w różnego rodzaju inicjatywy społeczne, podkreślając swoje zaangażowanie w kreowanie harmonijnych i produktywnych relacji z naszym lokalnym otoczeniem. Z głębokim przekonaniem promujemy wartości oparte na ideałach wspólnotowych. 

Radość, entuzjazm i kreatywność – to miary, których używamy do oceny sukcesu organizowanych przez nas obchodów Dnia Dziecka. Naszą ambicją jest, aby był on wyjątkowym czasem, wypełnionym uśmiechem i niezapomnianymi chwilami dla wszystkich dzieci. Chcemy, aby to święto niosło ze sobą wiele radości, uśmiechów oraz pozytywnych wspomnień. Proponujemy niepowtarzalne atrakcje oraz niespodzianki, które w mgnieniu oka zmieniają naszą codzienną przestrzeń pracy w prawdziwe dziecięce królestwo zabawy. 

Moc atrakcji nie tylko dla najmłodszych!  👪

Podczas Dnia Dzieciaka w Zlomujgrata.pl zapraszamy do zabawy nie tylko maluchy! To wydarzenie przygotowujemy z myślą o całych rodzinach. Chcemy, aby wszyscy mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami, zdobyć nową wiedzę i przede wszystkim – dobrze się bawić! 

Przygotowaliśmy dla Was m.in.: 

💣 niesamowite bloki pokazowe; 

🎨 malowanie autobusu; 

🚀 Monster Trucki; 

🪁 dmuchańce; 

🏎 quady; 

📸 fotbudka 360; 

🫧 Piana Party.

Wyjątkowe widowiska, twórcza ekspresja, adrenalina, szaleństwo – przekonajcie się, jak cudowny i pełen niespodzianek może być Dzień Dziecka organizowany przez naszą firmę! To wydarzenie to prawdziwa gratka! 

Kiedy i gdzie świętujemy? 📌

Do świętowania Dnia Dzieciaka wraz z nami zapraszamy 22 czerwca 2024 roku do Lasocic przy S5 (zjazd Leszno Zachód). To tutaj w godzinach od 10 do 15 oferujemy przestrzeń, w której każda z zaplanowanych przez nas atrakcji znajdzie swoje miejsce. Całe wydarzenie poprowadzi duet, który zna się na zabawie jak nikt inny – Patrycja Wachońska i DJ Inox 🎤. Ich energia i optymizm z pewnością przyciągną do zabawy zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. 

Dodatkowo mamy dla Was mnóstwo darmowych i pysznych przekąsek🍿 , które ucieszą każdego łasucha.

Dzień Dzieciaka w Zlomujgrata.pl – obchodźcie go razem z nami! 🤹

Kto odkrył radość Dnia Dziecka z nami rok temu, bez wątpienia wie, że warto do nas zawitać ponownie. Pierwsza edycja Dnia Dzieciaka w Zlomujgrata.pl zyskała szerokie grono entuzjastów, a uśmiechy na twarzach dzieci stały się dla nas najlepszym dowodem, że naprawdę warto się dla nich tak starać. 

Tegoroczne wydarzenie zapowiada się jeszcze lepiej! Przygotowaliśmy szereg atrakcji, które z pewnością zaskoczą nie tylko najmłodszych. Wszystko to, aby ten czas był czasem radości i bezceremonialnej zabawy! 

To jak – widzimy się na tegorocznym Dniu Dziecka w Zlomujgrata.pl? Czekamy na Was!